• 1b
 • 2b
 • b3

EMPLOYEE RESIGNATION STATEMENT

Feature Produkte

Arritje të reja

Rreth nesh

Shandong Liaocheng Derun EMT zhvillimin e Co, ltd. u themelua në vitin 1986, mbulon një sipërfaqe prej 60.000 metra katrore. ka më shumë se 500 punonjës dhe rreth 400 grupe të prodhimit të lartë fund dhe testimin e pajisjeve, ka 8 punëtori të mëdha moderne pa pluhur, dhe ka katër degë në të gjithë vendin. Derun EMT është një kompani grup integrimin e kërkimit dhe zhvillimit,   production, sale and service. It is one of the largest production bases for the production of general gasoline engine parts and diesel vehicle engine parts in China.

 Derun EMT është një nga furnizuesit më të madh të ndarësit injeksion karburanti, përshtatur Rondelet, burimet dhe këmbët presion, këmbët pistoni, këmbët mbyt dhe produkte të tjera tradicionale në fabrika motor nafte brenda dhe jashtë vendit. Që nga viti 2008, Derun EMT ka zhvilluar me sukses valvulave të kontrollit ......

 

 • teknologji

  teknologji

  Ne vazhdojnë në cilësi të produkteve dhe kontrollin në mënyrë rigoroze proceset prodhuese, e angazhuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.

 • Përparësitë

  Përparësitë

  Duke futur procesin e klasit botëror të prodhimit, të avancuar e prodhimit dhe testimin e pajisjeve dhe cutting-edge R & D dhe teknologji prodhuese, Këto komponentëve dhe pjesëve të sistemeve injeksionit të karburantit mund të kënaqë plotësisht 4,5 standardin Euro emisioneve për motorët e automjeteve dhe produkteve të ngjashme zëvendësuese të importuara.

MARKA

WhatsApp Online Chat!