FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është kushtet tuaja të paketimit?

Në përgjithësi, ne pako mallrat tona në DR OEM ose kuti neutrale dhe kartona kafe. Nëse ju keni regjistruar ligjërisht patentë, ne mund të dal të mallrave në kuti tuaj të quajtur pas gjetjes letrat tuaja autorizimit.

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

100% pagesa e plotë paraprakisht T / T ose 30% si depozitë, dhe 70% para dorëzimit. Ne do të ju tregojnë fotot e produkteve dhe paketave para se të paguani bilancin.

Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

EXW, FOB, CFR, CIF.

Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?

Në përgjithësi, ajo do të marrë 5to 35 ditë pas marrjes së pagesës tuaj paraprakisht. Herën e ofrimit të veçanta varet nga sendet dhe sasisë së porosinë tuaj.

A mund të prodhojnë sipas mostrave?

Po, ne mund të prodhojë nga mostrave ose vizatime teknike. Ne mund të ndërtojmë molds dhe ndeshjeve.

Cila është politika juaj mostër?

Ne mund të furnizimit me mostër, nëse ne kemi pjesë të gatshëm në magazinë.

A ju provoni të gjitha të mirat tuaja para lindjes?

Po, ne kemi 100 testin% para dorëzimit.

Si mund të bëni biznesin tonë afatgjatë dhe marrëdhënie të mira?

1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo konsumatori si mikut tonë dhe ne sinqerisht bëjnë biznes dhe të bëjë miq me ta, nuk ka rëndësi se ku ata vijnë nga.


WhatsApp Online Chat!