• 1b
 • 2b
 • b3

EMPLOYEE RESIGNATION STATEMENT

функција Производи

Нови пристигнувања

за нас

Шандонг Liaocheng Derun фокус развој копродукции, Ltd. е основана во 1986 година, зафаќа површина од 60.000 квадратни метри. има повеќе од 500 вработени и речиси 400 комплети на производство на high-end и тестирање на опрема, постојат 8 голем модерен прашина работилници, и има четири филијали низ целата земја. Derun фокус е група компанија интегрирање на истражување и развој,   production, sale and service. It is one of the largest production bases for the production of general gasoline engine parts and diesel vehicle engine parts in China.

 Derun фокус е еден од најголемите снабдувачи на гориво инжекционна изолација, прилагодување на гарнитури, извори и игли притисок, клипот игли, игли гас и други традиционални производи во фабрики дизел мотор дома и во странство. Од 2008 година, Derun фокус успешно го разви контрола вентили ......

 

 • технологија

  технологија

  Ние се истрае во квалитети на производите и строго го контролираат процесот на производство, посветени на производство на сите видови.

 • Сервис

  Сервис

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.

 • предности

  предности

  Со воведување на процесот од светска класа производство, напредни производство и тестирање на опрема и врвни R & D и производството на технологија, овие компоненти и делови на вбризгување на горивото системи не може целосно да ги задоволи 4,5 евро стандардите за емисија за мотори на возила и замена слични увезените производи.

БРЕНДОВИ

WhatsApp Онлајн Chat!