Контактирајте не

адреса

НЕ, 18 веи er патот, феникс индустриски парк, градот Liaocheng, провинцијата Шандонг, Кина

телефон

0635-2124589   +8618963528808

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
сабота, недела: Затворено


WhatsApp Онлајн Chat!