China përbashkët hekurudhor injeksion rondele fabrikë dhe furnizuesit | Derun
Tegother for a shared future

common rail injector washer

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Numri i modelit. Demension Numri i modelit. Demension
  B11 TH: 0,900-1,500 Diametër: 22mm, B25 TH: 0,900-1,120 Diametër: 23.5MM,
  0.01mm / niveli 0.01mm / niveli
  B12 TH: 0,900-1,500 Diametër: 22mm, B26 TH: 1,340-1,760 Diametër: 23mm,
  0.01mm / niveli 0.01mm / niveli
  B13 TH: 1,200-1,960 Diametër: 4.2MM, B31 TH: 1,200-1,300 Diametër: 17.5MM,
  0.02mm / niveli 0.01mm / niveli
  B14 TH: 1,200-1,860 Diametri: 5.5 mm, B37 TH: 1,155-1,265 0.01mm / niveli
  0.02mm / niveli
  B15 TH: 8,300-8,700 0.01mm / niveli
  共41档
  B40 TH: 1,440-1,660 Diametër: 4.5MM,
  0.02mm / niveli
  B16 TH: 0,910-1,400 Diametër: 2.28M, B41 TH: 1,110-1,200 Diametër: 6.4mm,
  0.01mm / niveli 0.01mm / niveli
  B17 TH: 1,200-1,900 Diametër: 4mm, B42 TH: 1,340-1,660 Diametër: 5.1MM,
  0.02mm / niveli 0.02mm / niveli
  B22 TH: 0,980-1,440 Diametër: 7.7MM,
  0.02mm / niveli


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne